Paslaugos

Nemokamai

Atvyksime ir įvertinsime reikalingų darbų kainą

+37068082728
JŪSŲ ŠVARA IR TAUPYMAS SU MUMIS

Mūsų atliekamos paslaugos

Trinkelių, fasadų, stogų plovimas

Langų, stiklinių pertvarų valymas

Grindų vaškavimas

Periodinis valymas

sandėliai, ofisai, laiptinės ir kt.

Mobilus smėliavimas

Beoris dažymas

Taip pat teikiame šias paslaugas:

Postatybinis patalpų valymas: Tai profesionalus valymo procesas, skirtas pašalinti statybos likučius, dulkes, purvą ir kitus nešvarumus iš naujai pastatytų arba renovuotų patalpų. Ši paslauga užtikrina švarą ir tvarką, suteikiant naujai pastatytoms patalpoms šviežumo jausmą.

Grindų šveitimas ir vaškavimas: Tai procesas, kuriame grindys yra nuvalomos nuo nešvarumų ir po to padengiamos specialiu vašku. Šis procesas ne tik išvalo grindis, bet ir suteikia apsaugą nuo įbrėžimų, suteikia blizgesį ir padidina grindų atsparumą kasdieniniam naudojimui.

Laiptinių valymas: Tai valymo paslauga, skirta norintiems švarių ir tvarkingų pastatų laiptinių. Tai apima dulkių valymą, grindų valymą, gelžbetoninių ir metalinių paviršių valymą, šiukšlių išvežimą ir visapusišką laiptinių priežiūrą.

Ofiso valymas: Tai periodinis valymas, skirtas puoselėti ofisų patalpas, išlaikyti jose švarą ir tvarką. Tai apima dulkių nuvalymą, grindų valymą, valymą priemonėmis, langų ir stiklo valymą, šiukšlių išvežimą ir kitus darbus, siekiant išlaikyti patalpų švarą bei higieną.

Gaukite pasiūlymą

Dirbame greitai ir kokybiškai visomis savaitės dienomis